Laserové gravírování

Laserové gravírování neboli gravírování laserem je metoda, která se provádí u reklamních předmětů, skla, kovu, akrylátu, kůže, papíru i u mnoha dalších materiálů. S oblibou se rovněž používá v kombinaci s orientačními systémy a informačními tabulkami. V tomto článku jsme se rozhodli zaměřit na výhody laserového gravírování, kterým si můžete nechat zhotovit i svůj orientační systém. Gravírování přináší výsledky ve špičkové kvalitě.

Pomocí metody laserového gravírování umístíte texty, loga nebo jakoukoliv grafiku na kov i na jiný požadovaný materiál (viz výše). V případě orientačních systémů se tedy jedná o stálou a trvalou metodu zobrazování textu, která je vhodná jak pro orientační systémy uvnitř budov, tak i pro ty venkovní. Texty, které se pomocí gravírování zobrazí, jsou opravdu nesmazatelné. Mají i mnoholetou životnost. Investice do takových orientačních systémů se vám tedy jistě vyplatí.

Laserový paprsek odstraní povrch materiálu, který se upravuje. Rovněž může odstranit jen povrchovou úpravu, kterou je například nějaká barva. Vzniká tak barevný stín s různou hloubkou kontrastu. I profesionální gravírování si dnes můžete zajistit za poměrně příznivou cenu. Navíc umožňuje i přesné vykreslení poměrně drobného písma. Tyto orientační systémy se hodí snad do všech typů budov. Máte zde doživotní trvanlivost laserového popisu, a pokud tedy orientační systém nebudete chtít celý vyměnit, nemusíte mu v dalších letech věnovat už žádnou pozornost. Jedná se o jednorázovou investici, která se vaší firmě určitě vyplatí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>