Vnitřní orientační systém

Orientační systémy se čím dál častěji používají uvnitř budov. V dnešním článku si proto povíme více o vnitřních orientačních systémech, které mohou doplnit komerční i veřejné budovy. Jaké materiály pro jejich výrobu použít? Jaké rozměry orientačního systému v tomto případě zvolit, aby byl dobře viditelný? Usnadněte orientaci ve vašich prostorách všem potenciálním návštěvníkům. Nechte si zhotovit přehledný orientační systém, který budete moci univerzálně používat.

Mezi vnitřními orientačními systémy mají své místo hlavní orientační tabule, patrové tabule, které vyznačují jednotlivá poschodí, dveřní tabulky u kanceláří nebo směrové a závěsné tabule, které rovněž nabývají celé řady funkcí. Do kategorie orientačních systémů patří také požární nebo únikové značení, které budeme hledat zejména v případě nějakého nebezpečí. Nechybí ani různé nástěnky nebo vitríny, ve kterých se můžeme pochlubit třeba svými úspěchy a které jsou příjemným rozptýlením pro návštěvníky.

Materiály orientačních systémů

Z jakých materiálů se orientační systémy, používající se uvnitř, vyrábějí? Může se jednat o hliníkové profily, plast, dřevo, nerez nebo akrylát. Materiál můžete vybírat podle životnosti i podle jeho specifického provedení. Je jasné, že vnitřní systémy nemusí disponovat tak dlouhou životností jako ty venkovní. I tak se ale vyplatí investici do nich nepodceňovat a sáhnout po nějakých kvalitnějších, které vám vydrží i po několik let bez povšimnutí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>