Atypické orientační systémy

Orientační systémy mohou mít podobu různých cedulek, vizitek nebo tabulí. Co když si ale v běžné nabídce výrobců nevyberete? Nechte si svůj atypický orientační systém vyrobit dle konkrétních požadavků. Můžete si k němu nechat zhotovit i návrh (podle potřeby použití) nebo návrh dodat. Je to jen na vás.. všechny systémy jsou velice variabilní a v profesionální firmě se rádi přizpůsobí vašim přáním.

atypické orientační systémyZástupcem atypických orientačních systémů jsou například dřevěné systémy, které se používají v historických budovách. Sklo, plexisklo nebo PVC je tak kombinováno s bukovým, smrkovým nebo borovicovým dřevem. Zvolený masiv a jeho odstín se většinou odvíjí od základu, který je v budově použit. Tyto systémy je možné použít přímo na dřevěné dveře nebo obklady. Jsou vhodné pouze uvnitř budov, kde nejsou napadány případnou vlhkostí. Nehrozí tak u nich vznik plísní či předčasné opotřebení.

Využití atypických orientačních systémů

Atypické orientační systémy se báječně hodí do všech náročnějších interiérů a také do reprezentativních objektů, které se využívají pro různé akce nebo zahraniční návštěvy. Spolu se samotnými nápisy jsou často spojeny i nejrůznější nákresy a piktogramy, které báječně dotvářejí a sjednocují celkový design. Různé tabulky a štítky vyrobené ze dřeva je samozřejmě možné dle potřeby aktualizovat – obměňovat či doplňovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>