Využití orientačních systémů

Orientační systémy jsou nezbytným doplňkem v budovách i ve venkovním prostředí. Mohou být znázorněny graficky pomocí různých symbolů i tradičně písmem nebo čísly. Můžeme je využívat ve formě visaček, jmenovek, různých cedulek, informačních tabulí nebo také jako navigaci. Jak vypadají si můžete prohlédnout například na tomto webu, kde se dozvíte i více o materiálech a povrchových úpravách.

orientační systémyV budovách se běžně můžeme setkat s využitím orientačních systémů pro výstrahy a upozornění, dále u dveří a klíčů, u kanceláří, toalet a společných prostor – například zasedacích místností, dále na různých směrovkách nebo u únikových východů.

Při zřizování orientačního systému je potřeba vybírat takové provedení, které pohodlně sladíte s interiérem budovy. Volte tedy něco nenápadného, co však v případě potřeby upoutá pozornost. Orientační systémy se většinou vyrábějí na zakázku a vy si tak můžete vybrat z celé škály prvků, které využijete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>